Anasayfa / Jeton

Jeton

Online alışverişlerin hız kazandığı bu zamanlarda, güvenli bir ödemenin nasıl yapılacağı sorusu, insanı düşündürür. Hem günlük yaşamımızı kolaylaştıran hem de güvenlik gibi konuların ortaya çıkmasını sağlayan online alışverişler, insanların araştırma yapmasına neden olmaktadır. Bu güvenlik sorunları nedeniyle, alternatif ödeme yöntemleri geliştirilmeye başlanmıştır. Bu ödeme yöntemlerinden biri olan jeton, online ödemelerde yerini almıştır.

Jeton, ön ödeme ile sahip olunan kart, işlevsel ve online ödemekte kullanılan dijital bir karttır. Şahsi bilgilerinizi paylaşmadan, jeton ile online alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapısı yönünden benzerlik gösteren jeton kart, kredi kartından daha çok işlevsel bir yapıya sahiptir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği korunmuş olarak ve dolandırıcıların eline geçmesini önleyip güvence altında, aracı kurumlara gerek duymadan, limit sınırı sizin elinizde olan jeton kart ile online alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Jeton Kart Satın Al

Size verilen kartın avantajlarını doğru bir biçimde değerlendirdiğiniz taktirde kar elde etmek de mümkün olmaktadır. Jeton kartın avantajları aşağıda sıralanmıştır:

– Bekleme süresi yoktur. Bekleme süresi olmadığından işlem yapabilmek oldukça kolay olmaktadır.

– Kişisel bilgilerinizin hiçbir zaman internet ortamında dolaşma gibi bir durum söz konusu değildir.

– Ödeme yaparken ek bir komisyon verilmez.

– Jeton kartta tek sefer ya da parçalı olarak işlem yapmak mümkün olabilmektedir.

Jeton Kart Fiyatları

Jeton kart ilk alındığında size 19 haneli bir kod verilecektir. Bu kod ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Jeton kartta son kullanma tarihi vardır. 10 Euro’dan başlayarak, çeşitli tutarlarda üretilen jeton kart istediğiniz miktara kadar çıkabilmektedir. Jeton kart tek kullanımlık olduğundan istediğiniz kadar satın alabilir ve online kullanım hızı ile akıllı telefonlardan veya bilgisayarlardan bütün işlerinizi tamamlayabilirsiniz

Jeton Kart Bozdurma

Jetonların içinde kalan kullanmadığınız paraları TL’ye dönüştürebilirsiniz. Jeton bozdurma işlemini tamamlamak ve bunu güvenli şekilde yapabilmek önemlidir. Jeton bozdurma fiyatları, güncel kura göre belirlenmektedir. İşlem emrinizi verdikten sonra belirtilen fiyatlar üstünden kart bozdurma işlemi tamamlanır ve TL karşılığı hesabınıza aktarılır. Jeton kart bozdurmadan sonra geçerliliğini yitirecek ve hesap devre dışı kalacaktır. Jeton ile ilgili daha fazla bilgiyi sitemize üye olarak alabilirsiniz.