Anasayfa / Paykwik

Paykwik

Online oyun sitelerinde ve online alışveriş sitelerinde kişiler güvenle para yatırabilmek için, çeşitli yatırım yöntemlerini denemektedir. En güvenilir para yatırma işlemleri ise ön ödemeli kart sistemi olarak bilinen elektronik cüzdan hesaplarıdır. Sizler için hizmet vermesini sağladığımız Paykwik günümüzde, çok sayıda online oyun siteleri ve alışveriş sitelerinde kullanılan en güvenilir, en hızlı işlem yapan para yatırma sistemidir.

Paykwik Kart Satın Al

Güvenilir ve ucuz sanal ödeme sistemi olan Paykwik, internette güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı, istediğiniz hesaplara para yatırmanızı sağlayan başarılı işlemler yapan ön ödemeli kart hesabıdır. Dünya genelinde birçok online sitede ödeme işlemleri için tercih edilmektedir. Sitemizde yapacağınız her türlü işlemlerde, müşterilerimizin hesap güvenliklerini sağlamaya çalışmakta ve müşterilerimizin tüm para yatırma işlemlerini başarılı bir şekilde yapmalarını sağlamaya çalışmaktayız. Paykwik ön ödemeli sistemimizi, banka hesabınız ile online siteler arasında köprü olarak kullanabilir, kişisel hesaplarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz. Paykwik sistemimiz ile işlemlerinizi daha ucuza yapabilirsiniz.

Paykwik Kart

Paykwik ön ödeme kartı sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gereklidir. Satışa sunulan paykwik kartları, 10 euro ile 1000 euro arasında değişen seçeneklerden oluşmaktadır. Müşteri temsilcimizden sitemize ait banka hesap numaralarını alarak, istediğiniz oranda havale yaparak, yatığınız havale miktarına göre paykwik kartı sahibi olursunuz. Ödemeniz onaylandıktan kısa süre sonra size telefon numaranıza veya mail adresinize PİN kodu gelecektir. Bununla birlikte 20 haneli dijital kart numaranız size verilecektir. Bu kartınıza para yükleyerek, online alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paykwik Fiyatları

Sizler için hazırlamış olduğumuz ön ödemeli kart sistemlerinden paykwik ön ödemeli kartların değerleri, 10 euro veya 52 TL, 1000 euro veya 5000 TL değerleri arasında çeşitli oranlarda oluşturulmuştur. Paykwik kartınız ile online alışveriş siteleri, online oyun sitelerine para yatırmak istediğinizde, online alışveriş veya oyun sitesinin para yatırma bölümünden paykwik ön ödeme sistemini seçmeniz ve bizden almış olduğunuz, 20 haneli dijital kart numaranızı ve kartınızın değerini girmeniz, Pin kodunu kullanarak ödeme işlemini onaylamanız gereklidir. Sizlere en kaliteli hizmetleri verebilmek için buradayız.